Nowi w biznesie

Dzięki coraz większej przedsiębiorczości młodych polaków, a także szczególnej pomocy Państwa, z roku na rok wzrasta ilość innowacyjnych przedsiębiorstw typu start up. sprzyjają temu również liczne dofinansowania (zarówno z budżetu państwa oraz te pochodzące z funduszy unijnych), jak i sprzyjające warunki w mikro- i makroregionach przemysłowych Polski.

Cenne informacje na temat start up’ów znaleźć można na przykład w tych publikacjach:

Jednak co oprócz dobrego, innowacyjnego pomysłu będzie niezbędne, aby nowo powstała firma odniosła sukces?

Jednym z czynników jest skuteczna reklama pozwalająca na pozyskanie klienta i umocnienie wizerunku marki. Istnieje szereg metod służących wypromowaniu marki, do najpopularniejszych należą:

– pozycjonowanie strony www w wyszukiwarce – ma na celu podniesienie pozycji witryny w wyszukiwarce, a co za tym idzie zwiększenie szansy na to, że potencjalny klient dotrze do naszej oferty. Cenne informacje i wskazówki na temat pozycjonowania znaleźć można tutaj – skuteczne pozycjonowanie stron www w google.

– kampania linków sponsorowanych – jest dobrym rozwiązaniem dla firm, które nie mają jeszcze efektów pochodzących z pozycjonowania strony. Kampania może również służyć jako wsparcie dla pozycjonowania (więcej można przeczytać tutaj – web.gov.pl/nasze-projekty/akademia-ebiznesu-sem/573_3358.html).

 

Dodaj komentarz